Roman Kružliak

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Zúčastnil som sa v decembri na Romanovom kurze o investovaní do nehnuteľností. Musím povedať, že každý, či už začínajúci alebo pokročilý investor do realít, dostane absolútne maximum informácií, z ktorého vie na svojej „realitnej ceste“ čerpať. Pre začínajúcich investorov, ktorí nevedia ako funguje dlh a ako sa tvoria reálne hodnoty a ako investovať do nájomných nehnuteľností, je to šanca zmeniť si život a cena kurzu by v tomto prípade mohla byť aj vyššia.
Pre pokročilých investorov do realít alebo vlastníkov viacerých nájomných nehnuteľností, sú mnohé informácie už známe a nie všetko je pre nich nové, ale to neznamená, že si z kurzu nevedia odniesť aj poznatky, ktoré sú pre nich absolútne nové a obohacujúce.
Roman, ďakujem, že si sa s nami podelil o toľko informácií, si jeden férový chlap a som veľmi rád, že som ťa mohol spoznať. Pevne verím, že sa na našej ceste svetom realít ešte niekde stretneme. Budem sa tešiť.