Roman Kružliak

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

Pred pár dňami som absolvoval vzdelávanie s Romanom. Musím povedať, že najprv som mal mierne obavy, predsa len školenie nie je úplne lacné a preto má človek prirodzene miernu obavu z toho, či to stojí za tie peniaze a či dostane späť takú hodnotu aby mu to za vynaložené financie stálo.

Okrem toho si dovolím tvrdiť, že už čo to o nehnuteľnostiach viem, preto som dúfal, že mi školenie dá aj niečo nové o čom som netušil.

Nakoniec, pre moje veľké potešenie, ho môžem hodnotiť naozaj veľmi pozitívne. Celé sa nieslo vo veľmi príjemnej atmosfére a naozaj mi dalo veľa nových informácií, veľa praktických príkladov aj skúseností z Romanovej bohatej investičnej praxe. Okrem toho aj nové stratégie a smery, akými som predtým vôbec neuvažoval.

Veľmi prínosná bola za mňa aj časť o vyjednávaní o kúpnej cene a o tom ako predávajúci väčšinou rozmýšľa.

S odstupom niekoľkých dní, keď som si to nechal v hlave trošku uležať hodnotím celé vzdelávanie naozaj pozitívne. Ak váhate či ísť do toho, neváhajte, Roman vás dokáže naozaj veľa naučiť 🙂